Obecní úřad

Úterý 13 - 17 18 - 19
  Středa  8 - 12
  Čtvrtek 13 - 17  18 - 19 19 - 20

Ve vyjímečných případech si sjednejte schůzku (na hlavní stránce)

bn.jpg

Bohuslav Novotný - starosta / Starostou zvolen v roce 2014. Tři volební období pracoval v obci jako zastupitel. Ve Zloníně bydlí od narození, postupně si zde zrekonstruoval starší dům

Motto: prosperující obec bez zadlužení a s možností dalšího rozvoje

md.jpg

Miloš Doležal - místostarosta / Zvolen místostarostou v druhém volebním obdobít v roce 2014. Ve Zloníně bydlí od roku 2009

Motto: lhostejnost lze porazit informovaností

mk.jpg

Miroslav Kratochvíl - člen zastupitelstva Nově zvolený člen zastupitelstva. Je předsedou kontrolního a členem finančního výboru. Ve Zloníně žije od roku 2008

Motto: naše vesnice, náš domov

jc.jpg

Jakub Čermák - člen zastupitelstva Nově zvolený člen zastupitelstva. Je členem finančního výboru a členem kulturní a sociální komise. Ve Zloníně žije od narození.

Motto: příroda nám nesmí být lhostejná

pk.jpg

Pavel Křivánek - člen zastupitelstva Nově zvolený člen zastupitelstva. Je předsedou finančního a členem kontrolního výboru. Ve Zloníně žije od roku 2006.

Motto: obec pro všechny obyvatele

eep.jpg

Edita Pavlíková Eichhornová - člen zastupitelstva Nově zvolený člen zastupitelstva. Je předsedou kulturní a sociální komise. Ve Zloníně žije od roku 2008.

Motto: kdo si hraje,nezlobí

mch.jpg

Markéta Chvalovská - člen zastupitelstva Nově zvolený člen zastupitelstva. Je členem kontrolního výboru a členem kulturní a sociální komise. Ve Zloníně žije od narození.

Motto: transparentnost v hospodaření

Zvětšit mapu