Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diskusní fórum old

V současnosti hledáme nové diskusní fórum, které bude podmíněno registrací. Do té doby lze použít obecní email

Piště na ZLONIN@VOLNY.CZ - rádi na Vaše dotazy odpovíme

 

Komentáře

Přehled komentářů

Vánoční tvoření

(Romana Klikarová, 27. 11. 2016 17:24)

Děkuji za krásné odpoledne organizátorům vánočního tvoření.
Romana Klikarová

Ples fotbalistů

(Miroslav Kratochvíl, 21. 11. 2016 22:04)

Dovolujeme si touto cestou poděkovat Všem fotbalistům Slavoje Zlonín za skvělou organizaci tradičního 4. plesu Slavoje Zlonín. Jako vždy se jednalo o úžasnou společenskou akci a jsme rádi, že jsme se zúčastnili. Byl to skvělý večer a těšíme se na další jubilejní 5. ples. Děkujeme, Miroslav a Ivana Kratochvílovi.=

Inzerát

(Pavla Němcová, 9. 11. 2016 13:10)

Dobrý den,
hledám spolehlivou a pečlivou paní, která mi jednou za týden pomůže s uklidem v domácnosti. Odhaduji tři hodiny. Nabízím odměnu 100Kč/h. Volat můžete na mobil : 608778968.
Děkuji, Pavla Němcová

Vánoční trhy

(Romana Klikarová, 1. 11. 2016 7:00)

Dobry den, na diskuzi jsme se ptali, zdali tento rok budou vanocni trhy v obci. Zareagoval na to p. Simunek s tim, ze se tento rok podilet na spolupraci nebude. Nechce se nam verit tomu, ze cela organizace visi na jedne osobe pri tak velkem mnozstvi obcanu zde zijicich.Chteli jsme se tedy zeptat, zdali budou, ci nikoliv.
Pekny zbytek dne
Romana Klikarova s rodinou

Re: Vánoční trhy

(Doležal, 1. 11. 2016 19:05)

Dobrý den,
V současnosti jednáme o zapůjčení stánků, hledáme vhodný termín a jednáme s prodejci.
Jakmile bude vše dojednáno, proběhne oznámení standardním způsobem

Zrušení diskusního fóra

(Pavel Stoklasa, 25. 10. 2016 21:30)

Zdravím,
Zrušení diskuzního fóra nic nevyřeší. Pokud je argumentem pro zrušení fóra anonymita některých účastníků lze fórum zpřístupnit pouze reg. uživatelům, popřela. reagovat pouze na podepsané příspěvky . Vůbec nechci brát v potaz pokus o jakoukoli cenzuru nebo nezájem o názory spoluobčanů.
Pokud se v minulosti řešila informovanost občanů o důležitých rozhodnutích pouze v rámci nutného- tzn. jakási vývěska na omezenou dobu aby byly splněny zákonné podmínky, nelze se divit, že vzniká plno nejasností . A odmítám argument o nezájmu občanu.
Proto opět navrhuji důležité informace zasílat hromadně a transparentně zasílat e-mailem.
Jde cca o 200 adres.
To že v minulosti bylo plno záležitostí řešeno nestransparentně, nelze se divit, že řada lidí vidí právě možnost vyjádřit veřejně svoje názory v diskuzního fóru.
Nyní pro zastupitelstvo bude zásadní dostát svým prohlášením o nerozšiřování územního plánu, i když chápu, že tlak zájmových skupin, kterým jde ale pouze o osobní zisk a na obslužnost, prašnost a Zlonín naprosto s..ou. (pardon, ale tento výraz ja nejvýstižnější) je velký a vyhrožují nesmysnými žaloba i atd.
Já osobně udělám max, v rámci svých možností, co nejvíce omezit další výstavbu.

Díky za reakci
Pavel Stoklasa - Zlonín 152 (Jabloňové Zahrady)

Re: Zrušení diskusního fóra

(Doležal, 25. 10. 2016 21:40)

Dobrý den,

V současnosti hledáme alternativní diskusní fórum s podmíněnou registrací. Do té doby lze využít obecní email.
Registrovaných mailových adres na které občas rozesílám informace, které se mi dostanou do ruky je 54. Registraci mailové adresy je možno provést (zrušit) v levé části hlavní stránky "Přihlaste se k odběru novinek mailem"

Reakce na zrušení diskuzního fóra.

(Pavel Červenka, 25. 10. 2016 6:18)

Dobrý večer pane Doležale ,

rád bych reagoval na zrušení diskuzního fóra.Osobně jsem se diskuzi na webu nezůčastňoval a spíše volil účast na jednání představenstva obce.Fórum pro mne ale sloužilo jako informační prostředek ,v kterém jsem našel mnohokráte okamžitou odpověď na dané téma. Se zrušením jako občan Zlonína nesouhlasím a jako další osoby na tomto fóru žádám o opětovné zpřístupnění předchozí verze komunikace.

Diskusni forum

(David Simunek, 25. 10. 2016 6:18)

Vazene zastupitelstvo, zrusenim diskusni fora na oficialnich strankach obce Zlonin jste se vratli do predrevulucni doby roku 1989, kdy STB cenzurovala vse a media byla pod kontrolou. Radeji bych se soustredil na vyrovnani se s minulosti jako nezdary, spatna rozhodnuti, zadna rozhodnuti, pravda. Opozice za minuleho zastupitelstva byla velkou neznamou a bylo toto prave velkou chybou. Je mi nekterych z Vas velice lito a jsem skutecne smutny z vaseho pocinani.

Zrušení diskusního fóra

(Kratochvíl, 24. 10. 2016 20:47)

Vážení, žádám Vás o okamžité zprovoznění diskusního fóra na webových stránkách obce, které bylo dnes ve večerních hodinách i přes názory našich spoluobčanů zrušeno. Myslím, že zrušení tohoto diskusního fora je velkou chybou našeho zastupitelstva a já osobně se s tímto krokem neztotožňuji.
Mirek

Re: Zrušení diskusního fóra

(Doležal, 24. 10. 2016 20:51)

Diskusní fórum zrušeno není, avšak bude podléhat autorizaci.

Re: Re: Zrušení diskusního fóra

(M.Kratochvíl , 24. 10. 2016 22:16)

Děkuji, osobně si myslím, že důvodem k autorizaci je v tomto případe cenzura prispevků. Z tohoto důvodu bych byl rád aby byl zachován původní model diskusního fóra. Myslím, že naši spoluobčane mají právo se vyjadřovat k tomu co se dělo v obci a co se děje prostřednictvím necenzurované diskuse.

Re: Re: Re: Zrušení diskusního fóra

(Doležal, 24. 10. 2016 22:16)

Standardní postup vidím v tom, že na každý dotaz nebo námět zaslaný na obecní mail bude zodpovězeno prostřednictvím webových stránek.
Došlý mail starosta rozešle všem zastupitelům s žádostí o doplnění komentářů podle odbornosti komise. Takto získané informace budou na webových stránkách následně prezentovány jako postoj zastupitelstva k danému tématu. Nebude to bohužel tak operativní, ale snad o to více „profesionální“. Věřím, že společně dokážeme spoluobčanům tímto způsobem poskytovat relevantní informace a nikdo nebude na svých právech krácen.

Ukončení diskuzního fóra

(Doležal, 24. 10. 2016 11:10)

Vzhledem k tomu, že toto diskuzní fórum bylo za dobu své životnosti používáno z větší části na vedení lživých kampaní, které v tomto prostoru není možno vyvracet a na četné žádosti občanů obce (nikoliv těch, kteří byli obsahem poslední diskuze) bude toto diskuzní fórum ukončena.
Všem občanům, kteří jej používali jako zdroj praktických informací se omlouvám a věřím, že si najdou jiný způsob jak informace získat

Re: Ukončení diskuzního fóra

(Miroslav Kratochvíl, 24. 10. 2016 11:21)

Myslím, že o ukončení nebo neukončení by mělo rozhodnout zastupitelstvo obce. Osobně si myslím, že není důvod k ukončení a občané mají mít možnost komunikovat i tímto způsobem. Zatím zde zazněly argumenty k ukončení pouze ze strany některých předchozích zastupitelů. Zároveň si ale osobně myslím, že by příspěvky zveřejňované na tomto fóru měli mít úroveň a měli by sloužit především ke zlepšení informovanosti občanů a transparentnosti při rozhodování obce.
S pozdravem

Miroslav Kratochvíl - zastupitel obce

Re: Re: Ukončení diskuzního fóra

(Ondřej Vrabec, 24. 10. 2016 15:20)

Udivuje mě, o čem všem by mělo rozhodovat zastupitelstvo... Na stole určitě leží daleko důležitější věci...
Za mě, jsem se z fóra dozvěděl i spoustu dalších důležitých informací, ne pouze "změť výkřiků" z posledních dnů.
K úspěšnému fóru stačí nezávislý administrátor, který bude diskusi řídit. Doplnit to, o možnost registrace, rázem by byl na fóru klid. Já bych s registrací neměl problém. Díky.

Re: Re: Re: Ukončení diskuzního fóra

(Romana Klikarová, 24. 10. 2016 18:28)

Ahoj Ondro, naprosto s tebou souhlasím. Pěkný večer všem :)

Re: Ukončení diskuzního fóra

(Polák, 24. 10. 2016 19:21)

Apeluji na zachování diskuzního fóra. Jedním z pozitivních výsledků tohoto fóra byla obrovská účast občanů na posledním veřejném zasedání, odhaduji cca 50 lidí, dříve to bylo jen pár osob. Zastupitelé nás správně vyzývali k pravidelné účasti a když se to povede tak ten nástroj, který k tomu přispěl zrušíme? Neměli by jsme se spíž zamyslet nad tím proč takové názory vznikly? Budu mluvit za svůj příspěvek a to zprůhlednění hospodaření. Kritizoval jsem, že o opravě silnice bylo rozhodnuto bez provedené bilance financí, přes to že to bylo uloženo zastupitelstvem z května 2016. Bilance byla předložena až na proběhlém veřejném zasedání. Kdyby to bylo zapsáno v zápisu červencového zastupitelstva tak by jsem to nekritizoval. Myslím, že by bylo lepší se zamyslet nad důvody těch "pokleslých" příspěvků, než fórum zakazovat resp. zrušit.


Vánoční trhy

(Romana Klikarová, 23. 10. 2016 22:03)

Dobrý den, budou prosím vánoční trhy, popř. kdy...? Děkujeme za odpověď, Romana Klikarová s rodinou

Re: Vánoční trhy

(David Simunek, 24. 10. 2016 13:05)

Ahoj Romano, vzhledem k totalnimu znechuceni nad denim v obci, se nebudu tento rok podilet na poradani vanocnich trhu a budu radeji venovat tento krasny cas sve rodine.

David Simunek


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »