Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diskusní fórum old

V současnosti hledáme nové diskusní fórum, které bude podmíněno registrací. Do té doby lze použít obecní email

Piště na ZLONIN@VOLNY.CZ - rádi na Vaše dotazy odpovíme

 

Komentáře

Přehled komentářů

Verejné osvetlenie + komunálny odpad

(Jakab, 25. 4. 2016 23:47)

Dobrý deň,

pozorujem časté výpadky (2-3x týždenne) verejného osvetlenia v lokalite Za humny (posledná ulica po pravej strane smerom na Čakovičky). Neviem ako v celej dedine, ale tu je tma a žiadny zdroj svetla.

Naďalej by som sa rád informoval, kedy je naplánovaný svoz odpadu, pretože podľa mojich informácií by tomu malo tak byť každý piatok. Pred minulý týždeň mali meškanie a odpad odvazali až v sobotu, minulý týždeň odpad neodviezli vôbec.

Re: Verejné osvetlenie + komunálny odpad

(Doležal, 26. 4. 2016 18:55)

Dobrý den,

časté výpadky VO jsou způsobeny přetížením sítě ve spodní části obce. V současné době řešíme rekonstrukci rozvaděče VO eventuálně navýšením výkonu na hlavním jističi.
Svoz komunálního odpadu je každý pátek. Předminulý pátek byla avizovaná porucha svozového vozidla s náhradním termínem na sobotu.

Obecní zastupitelstvo

(Bydžovská, 21. 4. 2016 18:41)

Dobrý den,
moc bych se přimlouvala, aby termíny zasedání obecního zastupitelstva byly zaneseny do kalendáře akcí. Nevím, jestli jsem se přehlédla, nebo proběhla změna termínu zastupitelstva. Já mám totiž poznačené zastupitelstvo na 21.4. od 19 hodin a když jsem zjišťovala, kde se koná, zjistila jsem, že už bylo 13.4. Nepřijde mi vhodné, pokud se jednalo o změnu termínu, posunovat termínem dopředu. Nemám čas kontrolovat web tak často. Chtěla jsem se na místě v diskusi zeptat na názor na možnosti volnočasového vyžití a prostoru pro něj a tak mě dnešní zjištění poměrně zklamalo.

Re: Obecní zastupitelstvo

(Doležal, 21. 4. 2016 19:29)

Dobrý den,
Termíny obecního zastupitelstva jsou zveřejňovány v záhlaví hlavní stránky. Když to budu stíhat, pokusím se je také vměstnat do kalendáře.
Máte pravdu, zastupitelstvo bylo avizované na termín 21.4., ale vzhledem k operativě okolo školky, jsme byli nuceni udělat mimořádné zastupitelstvo zabývající se "technickými" záležitostmi (volba komise pro konkurz na ředitelku, podání žádosti o dotaci).
Za tuto komplikace se Vám omlouvám a věřím, že k těmto "operativním" změnám nebude potřeba přistupovat často.
P.S. termín příštího zastupitelstva zatím není znám

Přihlášky do školy

(Kamil Kovář, 19. 4. 2016 16:57)

Dobrý den,
Je možné místní předškolní děti již přihlašovat do naší nové mateřské školky? Děkuji.

Re: Přihlášky do školy

(Doležal, 19. 4. 2016 19:03)

Dobrý den,

kolaudaci objektu očekáváme v průběhu května. V současnosti probíhá konkurz na ředitelku a učitelku MŠ s plánem školku otevřít od září 2016.
Před kolaudací by nebylo vhodné vyhlašovat zápis. Jakmile bude předpoklad, že do toho nic nečekaného nevstoupí (kolaudační závady ...) budeme se snažit zápis vyhlásit co nejdříve

poděkování OÚ

(Romana Klikarová, Tomáš Pukan, 30. 3. 2016 11:25)

Chtěli bychom poděkovat zastupitelům za vyjednání spojení busem Zlonín-Neratovice a zpět.
Dále také za přímou komunikaci v řešení běžných záležitostí týkajících se dění v obci.
Lidi nebojte se, na našem úřadě nekoušou

základní škola

(Lenka, 9. 2. 2016 20:20)

také nás čeká umístění dítka, chtěla bych se zeptat, proč část rodičů nechce dát děti do ZŠ Líbeznice? Je to za rohem, a ředitelka ze Zlonína...
Údajně existuje dohoda starostů, že děti ze Zlonína budou brány do Líbeznic i bez smlouvy o spádové škole Líbeznice, kterou nesjednalo minulé zastupitelstvo které na to mělo cca 10 let (nevím z jakého důvodu).
Samozřejmě pokud by škola Líbeznice praskala ve švech Zlonín vypadne jako první, ovšem již přijatí zůstanou. Zatím údajně berou Zlonín bez problémů.

Re: základní škola

(Eva, 12. 2. 2016 15:25)

Dobrý den,
nevíte, zda se o smlouvě o spádovosti ZŠ v Líbeznicích jedná?

A do jaké obce Zlonín momentálně v rámci základního vzdělávání spadá?

Děkuji.

Re: Re: základní škola

(Jana, 21. 3. 2016 10:45)

Dobrý den,
naše zastupitelstvo má 7 členů a není odhodlán ani jeden, aby odpověděl během měsíce a půl... ať už je odpověď jakákoliv a slušná, je to minimálně slušnost. Není třeba trestat minulé zastupitelstvo a hledat chyby, ale zkusit s tím něco dělat.
S pozdravem
Jana

Re: Re: Re: základní škola

(Miloš Doležal, 21. 3. 2016 11:07)

Dobrý den,
v této diskuzi již bylo mnoho anonymních příspěvků a z toho důvodu nereagujeme na nepodepsané příspěvky.

Re: Re: Re: Re: základní škola

(Eva Korálová, 21. 3. 2016 12:54)

Dobrý den,

nemám zájem rozvíjet diskuzi o tom, co se v minulosti stalo či nestalo. Jen mě zajímá spádová ZŠ Zlonína a zda se jedná (jak postupuje jednání) o spádovosti se ZŠ v Líbeznicích?

Pokud nelze odpovědět zde v diskuzi, bylo by možné alespoň spádovou ZŠ Zlonína zveřejnit někde na webu obce? Jistě nejsem jediná, která tuto informaci hledá (pokud někde již zveřejněno je a mně se nepodařilo dohledat, tak se omlouvám a prosím o odkaz, kde to najdu).

Pěkný den
Eva Korálová

Re: Re: Re: Re: Re: základní škola

(Miloš Doležal, 22. 3. 2016 22:05)

Dobrý den,
rád bych sdělil občanům Zlonína s trvalým pobytem, že v současnosti obec nemá uzavřenu spádovou smlouvu. Nicméně zatím neevidujeme žádné problémy s přijímáním dětí např. do ZŠ Líbeznice.

Bioodpad

(Lenka Diamantová, 8. 3. 2016 9:43)

Dobrý den, prosím, kdy se začne vyvážet bioodpad? A do jakého termínu je nutné za svoz zaplatit? Děkuji, Lenka Diamantová

Re: Bioodpad

(Miloš Doležal, 8. 3. 2016 22:31)

Dobrý den,
většinou se bioodpad začíná odvážet první čtvrtek v dubnu, ale zatím tento termín nemáme potvrzen. Jakmile bude tato informace k dispozici tak ji zveřejníme.
Do tohoto termínu je také vhodné uhradit platbu.

škola

(Jana, 25. 2. 2016 13:31)

Dobrý den,
můžete zde prosím napsat která škola je pro obec spádová, popř. z jakého důvodu zastupitelstvo nepodalo žádost do školy v Líbeznicích a tudíž z ní Zlonín vypadl? Bohužel je to jediná dopravně dostupná škola, to víme Všichni

silnice v nové zástavbě

(Lenka, 22. 2. 2016 20:00)

Dobrý den,
když přijíždíte do Zlonína a zahnete do novostaveb tak hned za vyvýšeným přejezdem je již poměrně hodně dlouho díra která je pouze zasypaná a není dodělána zámková dlažba. Kdy toto bude hotové a dále se silnice kde se dělali přípojky do posledních domů nahoře 214 atd ke silnice propadlá. Chtěla bych se zeptat kdy to bude dáno do pořádku. Nebo jestli to vůbec někdo dá do pořádku

autobus

(jana, 19. 1. 2016 8:20)

Dobrý den mám dotaz ohledně autobusového spojení Praha -Ládví a Praha -Neratovice .Je nějaká možnost dopravy autobusem aby moje dítě nemuselo samo jít na autobusovou zastávku Zlonín rozcestí kde je opravdu velký provoz a nedá se kolikrát ani přejít ? je v plánu nějaká jiná zastávka .
Děkuji

Re: autobus

(Doležal, 19. 1. 2016 18:34)

Dobrý den,

Ze Zlonína je k dispozici 8x denně linka 416 s přestupem v Líbeznicích na spoje Mělník - Praha. Oproti jiným obcím je zde vlakové spojení každou hodinu.

Re: Re: autobus

(jana, 20. 1. 2016 8:15)

děkuji za odpověď našla bych někde jízdní řád ?


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »